Du er her: ››

Kontakt

For vakttelefonar klikk her.
Du finn telefonnummer til kommunehuset, skuler og barnehager i venstre meny. Du finn og kontaktinformasjon om du går til den einskilde meny frå framsida.

Barnevern - kontaktinformasjon

22. mars 2016

Ekspedisjon: 
Margrethe Kydland, telefon: 56 59 35 50. Kvar torsdag og fredag, onsdagar i partalsveker.
Kundetorget: 56 59 44 00

Epost: barnevernet@vaksdal.kommune.no

Leiar Jani Frotveit
Telefon: 56 59 46 89,  Mobil: 959 87 600
Epost: jani.frotveit@vaksdal.kommune.no

Jannicke Sandvik
Telefon: 56 59 46 87, Mobil: 959 87 574
Epost: Jannicke.Sandvik@vaksdal.kommune.no

Jannike Wefring
Telefon: 56 59 35 51, Mobil:  488 80 390
Epost: Jannike.Wefring@vaksdal.kommune.no

Ergo- og fysioterapi - kontaktinformasjon

22. mars 2016
Fysioterapeut – Olaug Gullbrå: Telefon: 56 59 44 79, mobil: 959 87 512,
epost: Olaug.Gullbra@vaksdal.kommune.no
Ergoterapeut - Marit Fardal: Telefon: 56 59 35 12, mobil: 488 80 332,
epost: Marit.Fardal@vaksdal.kommune.no
Besøksadresse:  Turbinen Fleirbrukshall,
Sandlivegen 14 , Dale                                                       
Postadresse: Fysioterapitenesta Vaksdal kommune,
Konsul Jebsensgate 16, 5722 Dalekvam. 
Bilete av Åse Laastad og Brith Kydland

Helsestasjon kontaktinformasjon

6. mai 2016

Brith Kydland, helsesøster - telefon: 56 59 44 12 , mobil: 488 80 383,
epost: brith.kydland@vaksdal.kommune.no
Åse Laastad, - telefon: 56 59 44 67, mobil: 952 08 305,
epost: Ase.Laastad@vaksdal.kommune.no
 

Bilete av tilsette på legekontoret

Kommunelegekontoret på Dale

2. november 2015

Telefon: 56 59 44 10, åpningstider: mandag - torsdag  09.00 - 15.30. Fredag 09.00 - 14.00.
Du kan bestille time via sms. Klikk her for å sjå korleis.

Turbinen

Fakta om Turbinen

19. november 2014

Vaksdal lensmannskontor

18. november 2015

Kontoret er ope torsdagar frå kl 10.00 - 14.00.

Epost:   post.hordaland@politiet.no

Vaksdal frivilligsentral

26. august 2014

Torunn Samuelsen, 910 03 104
post@vaksdal.frivilligsentral.no,
Nettside - Vaksdal frivilligsentral